Боксьор с бронз от държавното първенство за ученици

1
206
Огнян Огнянов се класира на 3-то място в държавното първенство, снимка -Теодор Стоянов

Бронзов медал спечели възпитаникът на Боксов клуб “Спартак” – Димитровград Огнян Огнянов от завършилото днес Държавно лично – отборно първество за ученици. Вторият кръг на надпревата се е провел в Кърджали, уточняват от клуба по бокс. Другият представител на школата от Димитровград- Преслав Стайков се е класирал в челната десятка на своята категория.

Преслав Стайков се е класирал в челната десятка на своята категория

На възпитаниците на БК “Спартак” им предстои ново участие в държавно първенство, но за юноши. Състезанията ще се проведат в Сливен от 14 до 18 ноември. От БК “Спартак” съобщават, че набират желаещи момичета да тренират, заниманията на клуба се провеждат в бившето кино “Миньор”.